Datacard SD460

.

Model: 

SD460

 
Nr katalogowy: 

SD460KIT

 


  • Kolorowa drukarka kart
  • Standardowy pojemnik na 100 lub opcjonalny na 200 kart
  • Podświetlany ekran LCD pokazujący dane drukowania
  • Bezpieczne przechowywanie kart odrzuconych
  • Szybka zmiana taśmy – zajmuje zaledwie kilka sekund
  • Port Ethernet do połączenia z siecią

Drukarka kart Datacard® SD460™ to doskonały sposób na poprawę bezpieczeństwa w małych i dużych przedsiębiorstwach. Zastosowanie kart identyfikacyjnych pozwala kontrolować ruch osób w obrębie firmy oraz niezwłocznie wychwytywać wszelkie naruszenia dostępu.

 

Przezroczysta i holograficzna powłoka Datacard® DuraShield™  pokrywa całą powierzchnię karty i jest niemożliwa do usunięcia bez pozostawiania śladów. Zapewnia również cztery razy lepszą odporność karty na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne.  Dodatkowe przetłoczenia na karcie pozwalają odróżnić, za pomocą dotyku, kartę oryginalną od sfałszowanej. Jest to duże ułatwienie dla osób niewidomych i słabowidzących. Przetłoczenia oraz projekty graficzne można wybrać z gotowej bazy, lub też stworzyć własne, dostosowane do potrzeb firmy, projekty.

 

Standardowy pojemnik na 100 kart (lub opcjonalny na 200) umożliwia drukowanie z prędkością dochodzącą do 200 kart na godzinę (przy zadruku CMYK i laminacji jednostronnej). SD460™ oferuje otwartą platformę, która jest łatwa do zintegrowania z różnymi środowiskami informatycznymi. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu oraz usługom Datacard®, zyskujesz niezawodne rozwiązanie - zarówno w kwestii bezpieczeństwa, jak i trwałości użytkowania.

.
produkty - systemy cartadis Systemy kodów kreskowych Drukarki etykiet drukarki kart plastkiowych systemy pcounter systemy personalizacyjne Image Map
  Kontakt: biuro@datacard.pl