e-Scan AGATE

Broszura e-scan AGATE (pdf)

e-Scan w połaczeniu z rozwiązaniami Cartadis umożliwia pobieranie opłat za skanowanie.

 

e-Scan™ AGATE jest samoobsługowym kioskiem skanującym drugiej generacji wprowadzonym na rynek przez firmę i2S w 2009 r. W wyniku zgromadzonych doświadczeń eksploatacyjnych i  analizie otrzymanych opinii użytkowników ponad 300 urządzeń pierwszej generacji, pracujących w bibliotekach, urzędach, szkołach i prywatnych firmach, nowy e-Scan został wyposażony w unikalne nowe własności, takie jak rozdzielczość skanowania 300 dpi oraz funkcję rozpoznawania tekstu (OCR). Dlatego też e-Scan™ AGATE jest obecnie najbardziej wydajnym i łatwym w obsłudze kioskiem skanującym.

 

e-Scan™ AGATE  umożliwia wykonywanie „na żądanie” drukowanych kopii lub skanów  książek o  maksymalnej grubości 10 cm i formatach do A3++. Urządzenie wyposażone jest w intuicyjny i bardzo czytelny interfejs użytkownika. Na ekranie 15-calowego monitora dotykowego najnowszej generacji udostępniane są wszystkie funkcje skanera, wyświetlany jest podgląd skanowanej pracy oraz zeskanowane obrazy. 

 

e-Scan™ AGATE zapewnia wysoki komfort pracy oraz dużą szybkość skanowania dzięki 100% automatycznej regulacji podstawowych  ustawień (wycinanie użytecznego obszaru skanowania,  ostrość obrazu, czas ekspozycji, balans bieli). Użytkownik ma możliwość ręcznego ustawiania jasność i kontrast obrazu. 

 

Dzięki pracy w świetle pokojowym, e-Scan™ AGATE  gwarantuje optymalną ochronę unikalnych dokumentów wymagających szczególnej ostrożności w obchodzeniu się z nimi.

 Interfejs główny
 
Ustawienia
 

 


 
  Kontakt: biuro@datacard.pl